Co nového ve spolku? Aneb shrnutí toho co se událo a novinek

Znáte to, z ničeho nic si jen tak bloumáte po škole a do očí Vás uhodí nový spolek.  Ne že by to tady na hradě bylo něco neobvyklého. Spolky se rodí a zanikají. Čas od času někoho popadne touha spolek založit a doufá, že jeho spolek bude populární a plný členů. Někdy se to podaří, jindy zase ne. Záleží to na mnoha věcech.
A kde se poděl spolek Peta?“ A proč jste změnili stránky a název?“ 
Nebojte se. Na všechno naleznete odpověď v tomto článku, tak neváhejte a pusťte se do něj!Asi bychom měli začít minulostí. Ano, nyní už je spolek Peta minulost. Proč ale? Protože my nejsme mudlovský spolek. Jsme spolek kouzelnické školy a tak se nyní mudly chceme zabývat jen okrajově. Z naší ankety také vyplynulo, že mudlovská Peta je velikou bariérou v tom aby se náš spolek mohl rozrůstat. Rozhodli jsme se tedy vyměnit našemu spolku hábit za nový, neokoukaný a dát mu název Scamanderův kufřík.
Zní to tak kouzelnicky a zajímavě, že? Kromě toho jsme ale změnili ještě pár věcí kterých jste si ještě možná nepovšimli, což nevadí protože je zmíním přímo zde.
Zaprvé jsme zrušili funkci Acceptora(nebo-li Membershipp ambassadora) našeho spolku. Proto již příjímání členů formou pohovoru rušíme. Členy našeho spolku totiž může být kdokoliv, kdo o to stojí a není nutno to dokazovat a zbytečně ztrácet drahocenný čas.
Další bariérou byly také poplatky. Při vstupu 1 galeon a každý měsíc členský poplatek ve výší 2 srpců. Vstupní poplatek jsme se rozhodli vynechat úplně a měsíční snížit na pouhý 1 srpec. Ale i tak se nebojte, měsíční poplatek není povinný a za neplacení Vás určitě nevyloučíme.
Výsledek obrázku pro happy owl
(zdroj zde )

A když už jsme u těch zvířat, máme pro naše členy ještě jedno (trochu kousavé a zlobivé) překvapení.
A to.... krysu Cukřenku. Našeho nového a neokoukaného maskota.
(zdroj zde )
Ano, je to tak. Za našeho maskota jsme zvolili bílo-šedou krysu. To ale stále není to nejlepší. 
Nyní totiž jakýkoliv člen našeho spolku, který nějak projeví svoji aktivitu (ať už článkem nebo komentářem atd.) dostane za odměnu na 2 týdny krysu Cukřenku na hlídání. Ovšem jedná se o odměnu, takže množit nebo prodávat je zakázáno. Však už se na Vás moc těší!

Také jsme se rozhodli přidat novou funkci Grafika. Zatím je jeho post prázdný, ale brzy se jistě obsadí. Celkový seznam spolkových postů a jejich obsazení je nyní zde:

Vedoucí- Hetty Londsová
Ilustrátor- Hannabell Cavanaugh
Protagonista- Calla Torová
Korektorka- Tessa Di Maristella
Fortunářky- Grace A. Reatcher
                  - Anee Hillsová
Pokladník- Hetty Londsová
Grafik- zatím není

Upozorňuji že pokud by měl kterýkoli člen spolku zájem o funkci Grafika ať se mi hlásí do sovince.


A nakonec bych chtěla poděkovat. Komu? Především celému spolku který mi ve všem pomáhá a radí. Také Tesse Di Maristelle, za její dva články a její věrné plnění funkce korektora. 
Dále Anee Hillsové, která se angažovala ve vytvoření ankety kde byly poslední hlasy o přejmenování spolku a tím mi to ulehčila. Celý spolek je také vděčný za dobrovolné příspěvky, Zendaerovi Amatissovi a Tesse  Di Maristelle.
A naše největší díky patří skvělé grafičce Patricii Baloure, která nám pomohla s tvorbou našeho loga. Nebýt Ní, nebyl by náš spolek tím, čím je teď.

Patriciin návrh logaDěkuji tedy Vám všem a celému spolku.

Hetty Londsová


2 komentáře:

  1. Krásně napsané! Už se nemůžu dočkat, na nové členy.
    Třikrát hurá naší skvělé Hettynce! Protože nebýt tebe, tak by to nebylo ono.❤ Máme tě rádi!
    Anee H.

    OdpovědětVymazat

Zajímá Vás cokoli? Nebo se Vám článek líbil? Vyjádřete to v kometářích a potěšte autora článku!